Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Spedytor międzynarodowy

1 lutego 2022

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie klientów krajowych i zagranicznych
  • nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
  • realizacja zleceń transportowych
  • przygotowywanie ofert, negocjacje z Klientami
  • analiza potrzeb Klientów, kontrola płatności, raportowanie

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego, drugi język europejski będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie co najmniej kilkuletnie (mile widziane w branży TSL)
  • umiejętność kreowania relacji handlowych i personalnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość zagadnień logistycznych (mile widziana)
  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane kierunkowe)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ponad 30-letniej tradycji
  • wysoką kulturę pracy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • szkolenia specjalistyczne oraz sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szansę rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Spedytor" na adres: pawel.skorupa@zte.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZTE Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, ul. Bytomska 39 w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27. kwietnia 2016r (RODO).

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.

Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.

Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.

Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.

Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.

Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.

Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę