Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Tabor modułowy

Naczepa typu Baggerbrücke

Naczepa typu Baggerbrücke

W odpowiedzi na potrzeby klientów instalujemy ładunki na zróżnicowanych wariantach naczep, w tym naczepach modułowych typu Baggerbrücke. Każdego dnia stawiamy czoła nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom, od lat specjalizując się w transporcie gabarytowym. Wariantywność taboru samochodowego, sprzętu pomocniczego i bogate doświadczenie pracowników ZTE sprawiają, że możemy przewozić ładunki o ładowności nawet kilku tysięcy ton. Zobacz sam, jakie naczepy modułowe znajdują się w ofercie naszej firmy.

Zestawy transportowe z naczepami

Innowacyjne, specjalistyczne i skuteczne rozwiązania samochodowe przeznaczone do transportu ponadnormatywnego to drugie imię firmy ZTE. Od lat inwestujemy w wysokiej klasy tabor samochodowy, dzięki któremu możliwy jest przewóz wysokich maszyn czy ciężkich części przemysłowych. Obsługujemy naczepy modułowe, zagłębiane, rozciągane czy wysokotonażowe, przyjmując tym samym niemal wszystkie zlecenia na transport gabarytowy.

Udźwig dostępnej w naszej ofercie naczepy modułowej wynosi 60 ton, co pozwala na bezpieczny przewóz większości ładunków. Dostosowujemy się do standardów zarówno samego transportu ponadnormatywnego, jak i oczekiwań klienta, dbając o to, aby zlecenie wykonać w terminie, bez uszkodzenia przewożonych towarów. W celu omówienia szczegółów oferty i ustalenia dostępnych terminów, zapraszamy do indywidualnego kontaktu z pracownikami firmy ZTE. Modułowa konstrukcja naszej naczepy zapewni Ci transportowy sukces.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę