Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Platformy

Naczepa typu Platforma

Naczepa typu Platforma


Naczepa typu Platforma Mega

Naczepa typu Platforma Mega

Wszędzie tam, gdzie kluczowa okazuje się kwestia udźwigu i skuteczności przewozu z pomocą przychodzą platformy transportowe. Poniżej prezentujemy ofertę platform ZTE dostosowanych do podstawowych i skomplikowanych zleceń na transport gabarytowy. W trakcie realizacji dotrzymujemy europejskich standardów, mając na względzie przede wszystkim zadowolenie klienta. Zredukuj trudności transportowe do minimum i skorzystaj z oferty firmy ZTE, będącej gwarancją skutecznego i terminowego przewozu ładunków!

Rola platform w transporcie ponadnormatywnym

Tuż obok wyspecjalizowanych naczep, platformy o standardowym udźwigu (25 t) i długości 13,6 m cieszą się ogromną popularnością przy przewozie najróżniejszych ładunków w ramach transportu gabarytowego drogowego. W zależności od oczekiwań klienta, jego możliwości finansowych, a przede wszystkim specyfiki zlecenia - dobieramy indywidualnie rodzaj optymalnej naczepy, która spełnia standardy jakości, bezpieczeństwa i udźwigu. Niezależnie od stopnia skomplikowania przewozu ładunków, usługa transportowa powinna być zrealizowana w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie logistyki i transportu.

ZTE łączy ekspertów, którym jakość, terminowość i profesjonalizm wyznaczają kierunek działania. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naczep przeznaczonych do transportu ponadnormatywnego lub platform - skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę