Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Energetyka - transport elementów ponadnormatywnych

Zajmujemy się kompleksowym realizowaniem usług z zakresu transportu ponadnormatywnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie maszyn budowlanych. Transport ponadgabarytowy sprzętów związanych z energetyką wymaga odpowiednich zabezpieczeń oraz kwalifikacji. W ZTE posiadamy wiele egzemplarzy wysokiej klasy maszyn oraz sprzętu. Zależy nam, aby wykonywane przez nas zlecenia były na jak najwyższym poziomie, dlatego dbamy o jakość używanego sprzętu oraz korzystanie z najnowszej technologii, która jest gwarancją bezpiecznego transportu gabarytowego. Cenimy sobie zadowolenie i zaufanie naszych klientów, którzy są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dla osób zainteresowanych współpracą oraz korzystaniem z naszego transportu wielkogabarytowego, poniżej przygotowaliśmy odpowiednią galerię zdjęć, które prezentują używane przez nas środki.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są odpowiedzialni nie tylko za transport elementów do energetyki, lecz również doradztwo, kwestie logistyczne, a także przygotowanie i załadunek sprzętu. Transportowane przez nas ładunki są zabezpieczone w odpowiedni sposób, aby zagwarantować im bezpieczeństwo oraz stabilność w trakcie transportu.

Transport ponadgabarytowy ciężkich ładunków

Wykonując zlecenia transportu ponadgabarytowego ciężkich ładunków, korzystamy z ogromnego zaplecza transportowego. W jego skład wchodzą wysokiej klasy maszyny, które pozwalają na bezpieczne i efektywne załadowanie sprzętu ciężkiego na transport. Sam przewóz elementów do energetyki odbywa się za pomocą atestowanych, pochodzących od pionierskich producentów przyczep, które specjalnie są dostosowane do potrzeb takiego transportu. Posiadane przez nas sprzęty i maszyny mają wymagane certyfikaty, które dają gwarancję bezpieczeństwa ładunków. Nasi pracownicy stawiają na pierwszym miejscu kompleksową opiekę nad każdym klientem i jego zleceniem. Posiadają oni odpowiednie przygotowanie, które pozwala im na wygodne przetransportowanie ładunku w odpowiednie miejsce w stosownym, wcześniej umówionym terminie.

ZTE - skorzystaj z naszych usług

Nie wiesz jak przewieźć elementy do energetyki do miejsca docelowego? Skorzystaj z naszych usług. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w transporcie, przez co doskonale znamy potrzeby i oczekiwania klientów. Stawiamy na terminowość i precyzje realizowanych zleceń. Współpraca z nami to przyjemność i zadowolenie z realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami i zacznij współpracę przy transporcie ponadgabarytowym.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę