Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Ponadgabarytowy transport suwnic, przęseł, mostów

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci. Wiemy również, jak istotne jest poznanie firmy, z którą chce się współpracować. W związku z tym przygotowaliśmy galerię zdjęć prezentującą specjalistyczne środki umożliwiające transport suwnic, przęseł czy mostów. Wysokiej klasy sprzęt i maszyny umożliwiające przewóz ładunków ponadgabarytowych to podstawa naszego zaplecza transportowego, gwarantującego zadowolenie naszych klientów. Zobacz sam, z jakimi klientami pracowaliśmy i na czym polega udział fachowców ZTE przy organizacji transportu wielkogabarytowego.

Na czym polega nasza rola w trakcie transportu gabarytowego?

Transport wielkogabarytowy jako podstawowy element łańcucha procesu produkcyjnego obejmuje także szereg innych czynności wchodzących w skład organizacji transportu. Przewożone suwnice, przęsła i mosty są niezbędne przy produkcji elementów platform wiertniczych, statków czy pokładów lub łączenia elementów budowlanych. Ich układy wymagają zastosowania skrętnych naczep umożliwiających wykonanie precyzyjnych manewrów dostosowanych do specyfiki infrastruktury drogowej i przewożonego gabarytu.

Zespół specjalistów ZTE dba o to, by każdego klienta otoczyć właściwą opieką, począwszy od fachowego doradztwa po dostarczenie ładunku do miejsca docelowego. Transport przęseł, suwnic czy mostów wymaga zastosowania nie tylko odpowiedniego sprzętu operacyjnego i pomocniczego, ale również wiedzy specjalistów, którzy nie boją się wyzwań. W ciągu ostatnich kilku lat prowadziliśmy badania weryfikujące, dzięki którym możemy przyjmować najbardziej skomplikowane zlecenia i realizować je na wysokim poziomie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z pracownikami naszej firmy i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dlaczego ZTE?

Wiemy, co zrobić aby transport mostów, suwnic oraz przęseł przeprowadzić zgodnie z obowiązującymi normami i międzynarodowymi standardami. Stosujemy stały schemat montażu, co pozwala na przyjmowanie ładunków wielowymiarowych, dostarczanych w stosunkowo krótkim czasie. Bezpieczeństwo, terminowość i precyzja to wyznaczniki naszej pracy, dzięki którym gwarantujemy zadowolenie każdego, kto rozpoczyna współpracę z pracownikami ZTE.

Transport ponadgabarytowy może stać się łatwiejszy dzięki współpracy z ZTE - przekonaj się sam i powierz nam swoje obowiązki. Przewozimy wszystko, czego nie przewiezie transport normatywny!

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę