Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Transport gabarytowy instalacji przemysłowych

Transport instalacji przemysłowych jest trudnym zadaniem, które wymaga ogromnych kompetencji. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej kwestii, dlatego jesteśmy świadomi czekających nas wyzwań, a także oczekiwań klientów. Podjęcie się wykonania transportu maszyn budowlanych wymaga odpowiedniego przygotowania logistycznego. Z racji dużego przedsięwzięcia warto wcześniej zapoznać się z firmą, która będzie wykonywała zlecenie. Dlatego naszym Klientom oraz osobom zainteresowanym współpracą z nami udostępniamy szeroką galerię zdjęć. Prezentujemy w niej, w jaki sposób przeprowadzamy transport gabarytowy. Pokazujemy profesjonalny sprzęt, z którego korzystamy do transportu maszyn budowlanych. Sprzęt, z którego korzystamy pochodzi od sprawdzonych producentów, jest on funkcjonalny oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy również na najnowszych technologiach, aby nasza oferta transportu ponadgabarytowego była jak najatrakcyjniejsza.

Profesjonalny przewóz wielkogabarytowy

Oferowany przez nas transport gabarytowy, to nie tylko samo przewiezienie instalacji przemysłowych. Nasz zespół specjalistów ZTE stara się każdego klienta otoczyć specjalną opieką, aby zapewnić jak najlepsze wykonanie usług. Fachowo podchodzimy do każdego zlecenia, począwszy od samego doradztwa, przez kwestie logistyczne przedsięwzięcia, aż po bezpieczne dostarczenie instalacji przemysłowych na miejsce docelowe. Zależy nam, aby transport wielkogabarytowy odbywał się w jak najlepszych warunkach przy użyciu najwyższej jakości maszyn do tego przeznaczonych. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, aby zajmować się mocowaniem sprzętu, a także jego przewożeniem. Nasz park maszynowy jest zaopatrzony w wiele atestowanych maszyn, które służą do jak najszybszego oraz efektownego transportu ponadnormatywnego.

Uzupełnij formularz i skontaktuj się z pracownikami ZTE

Jeżeli potrzebujesz transportu instalacji przemysłowych, a nie wiesz czego po kolei potrzebujesz, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami ZTE. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w przewozie ładunków ponadnormatywnych. Korzystanie z naszych usług to gwarancja terminowości, a także wykonania transportu od początku do końca na najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo transportu poprzez używanie do niego wysokiej jakości sprzętu. Współpraca z nami sprawia, że przewóz instalacji przemysłowych staje się prosty, a my bierzemy odpowiedzialność za wszelkie związane z nim obowiązki. Zapraszamy do kontaktu z ZTE.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę