Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Pojazdy szynowe - transport ponadnormatywny

Transport wagonów kolejowych, tramwajów, czy zabytkowych pojazdów szynowych wymaga od przewoźnika odpowiedniego zaplecza transportowego, zabezpieczenia przewożonego ładunku, czy zdobycia potrzebnych zezwoleń. Nie jest to łatwe zadanie, ale nasi specjaliści są w stanie szybko, sprawnie i w wytyczonym przez klienta terminie zorganizować transport wielkogabarytowy pojazdów szynowych.

Znajdujące się w dalszej części strony zdjęcia obrazują, w jaki sposób podchodzimy do pracy. Warto przejrzeć naszą galerię, aby zobaczyć, jaki sprzęt wykorzystujemy do transportu ładunków ponadnormatywnych.

Pojazdy szynowe - czyli transport wielkogabarytowy

Transport ponadnormatywny potrafi stanowić nie lada wyzwanie. Przewoźnicy pojazdów szynowych potrzebują nie tylko sprzętu i zabezpieczenia spełniającego standardy bezpieczeństwa, ale również muszą zorganizować transport od strony prawnej, załatwiając odpowiednie zezwolenia. Istotne jest także wytyczenie optymalnej trasy oraz zsynchronizowanie wszystkiego w czasie, aby ładunek został przetransportowany bez żadnych opóźnień. W ZTE pomagamy naszym klientom zorganizować przewóz od A do Z, dzięki czemu mogą oni w pełni skupić się na swoim przedsiębiorstwie.

Co zapewniamy firmom, które zaczynają z nami współpracę? Klienci mogą liczyć na nasze zaplecze transportowe, które w stu procentach jest przystosowane do przewozu pojazdów szynowych, niezależnie od ich rodzaju, wagi, czy wymiarów. Oprócz tego pomagamy im się uporać z formalnościami, zajmujemy się pilotażem oraz podpowiadamy, jak przygotować się do skomplikowanych odpraw celnych. Przedsiębiorcy nie muszą martwić się ani o sprawy techniczne, ani o formalności - te kwestie bierzemy na siebie.

Jakie są jeszcze inne powody, dla których warto rozpocząć z nami współpracę? Sporym atutem ZTE jest indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Możemy także pochwalić się wykwalifikowanym zespołem, który jest w stanie udzielić fachowych porad oraz sprawnie i profesjonalnie przetransportować ładunek do docelowego miejsca. Taka skuteczność oraz kompleksowa oferta pozwoliły nam zyskać zaufanie wielu przedsiębiorców.

Organizujemy transport gabarytowy głównie na terenie Unii Europejskiej, Skandynawii, Turcji, Ukrainy oraz krajów bałkańskich, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować przewóz do innych krajów. W ofercie mamy także transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, czy silosów.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które interesuje transport ponadgabarytowy. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy niejasności.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę