Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Recykling - transport gabarytowy

Transport elementów o sporych gabarytach, które wykorzystywane są w recyklingu, nie należy do najłatwiejszych zadań. Aby móc przewieźć towar, należy mieć odpowiedni sprzęt, zabezpieczyć ładunek, a także uporać się z formalnościami, do których zaliczają się m.in. potrzebne zezwolenia. To spore wyzwanie, z którym specjaliści z ZTE doskonale sobie poradzą. Współpraca z naszą firmą pozwoli szybko, sprawnie i bez żadnych opóźnień zorganizować transport ponadnormatywny elementów wykorzystywanych w recyklingu.

Poniżej dostępna jest galeria zdjęć przedstawiająca nasze realizacje. Warto ją przejrzeć, ponieważ uwieczniliśmy na zdjęciach sprzęt, który używamy do transportu ładunków o wielkich gabarytach.

Transport dużych elementów wykorzystywanych w recyklingu

Transport ponadgabarytowy potrafi przysporzyć trudności, jeśli nie ma się wiedzy potrzebnej do zorganizowania przewozu. Transport ładunków o sporych gabarytach wymaga od przewoźnika spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz przestrzegania przepisów prawnych. Między innymi trzeba uzyskać odpowiednie zezwolenia, zabezpieczyć towar oraz zaopatrzyć się w odpowiednie zaplecze transportowe. W ZTE mamy zarówno wiedzę, doświadczenie, jak i sprzęt, który pozwala nam zorganizować transport wielkogabarytowy sprawnie, szybko oraz profesjonalnie. Każdy z naszych klientów, niezależnie od rodzaju ładunku ponadnormatywnego, może liczyć na to, że jego transport trafi do docelowego miejsca w wyznaczonym przez niego terminie.

Co jeszcze wyróżnia nas na tle konkurencji? Oprócz doskonałego zaplecza transportowego możemy pochwalić się kompleksową ofertą. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy sprzęt wykorzystywany do recyklingu, niezależnie od wagi, wysokości, czy wymiarów elementów. Pomagamy naszym klientom uporać się z wszelkimi formalnościami, a także podpowiadamy, jak najlepiej przygotować się do odpraw celnych. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na współpracę z ZTE, nie muszą obawiać się, że zapomnieli o jakimś dokumencie bądź sprzęt i zabezpieczenia odstają od wymaganych standardów bezpieczeństwa. Zarówno kwestie techniczne, jak i formalności bierzemy na siebie.

Transport na terenie Polski i Europy

W ZTE organizujemy transport gabarytowy nie tylko w naszym kraju, ale również na terenie Unii Europejskiej, Skandynawii, Turcji, Ukrainy oraz krajów bałkańskich. Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania przewozu ładunku do innych państw. Oferujemy także transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych oraz zbiorników, dlatego zachęcamy do poznania wszystkich naszych usług.

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę