Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Transport ponadgabarytowy maszyn rolniczych

W naszej ofercie transportowej przewidzieliśmy również miejsce dla klientów, którzy poszukują firmy zajmującej się przewozem maszyn i sprzętu rolniczego. Ten rodzaj transportu wymaga zastosowania odpowiednich środków transportu gwarantujących bezpieczny i szybki przewóz. ZTE łączy w sobie specjalistów, których wieloletnie doświadczenie i wiedza budzi zaufanie, a dodatkowo stali się oni konkurencją w branży transportowej. Poniżej zaprezentowaliśmy przykładowe realizacje zleceń na transport maszyn rolniczych, różniące się od siebie wielkością, konstrukcją i potrzebami pod względem zabezpieczenia. Zobacz sam, co oferujemy naszym klientom i jak działamy, aby każdemu zagwarantować maksymalne zadowolenie!

Transport maszyn rolniczych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, na przestrzeni ostatnich 20-lat realizowaliśmy zlecenia o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Zgodnie z tym, co zawarliśmy w galerii zdjęć jesteśmy gotowi przyjąć niemal każde zlecenie na transport ponadnormatywny ze względu na nowoczesną i świetnie wyposażoną flotę samochodową. Samodzielny przewóz maszyn i/lub sprzętu budowlanego czy rolniczego to czasochłonny, kosztowny i skomplikowany logistycznie proces, dlatego warto powierzyć go profesjonalistom. Wiemy, czego oczekują współcześni klienci, dlatego podążamy za tymi oczekiwaniami i stawiamy sobie wysoko poprzeczkę.

Zajmujemy się nie tylko transportem maszyn rolniczych, ale również przewozem elementów nośnych, zbiorników, silosów, suwnic, przęseł, a nawet mostów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy przewieziemy Twój towar - skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Cena za transport maszyn rolniczych

Ceny za transport maszyn rolniczych ustalane są w zależności od liczby przewożonych maszyn, ich gabarytów, a także zakresu pomocy pracowników firmy ZTE. W związku z tym wstępny kosztorys przygotowujemy po indywidualnej konsultacji z klientem. Jednak to, o co dbamy zawsze to zadowolenie klientów, dlatego warunki współpracy w zakresie transportu wielkogabarytowego podlegają negocjacjom. Decydując się na skorzystanie z usług ZTE, gwarantujemy Ci, że zyskujesz najlepszy stosunek jakości do ceny.

Jesteśmy specjalistami od transportu ponadgabarytowego. Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście - chętnie dowiemy się, co możemy dla Ciebie zrobić!

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę