Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Silosy, zbiorniki, kominy - transport wielkogabarytowy

Specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych zleceń na transport wielkogabarytowy obejmujący m.in. przewóz silosów i zbiorników. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces logistyczny, uwzględniając przy tym wymagania techniczne i standardy bezpieczeństwa. Wiemy, że zlecenie na usługę transportu silosów i zbiorników powinno być przeprowadzone przez specjalistów, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dla osób zainteresowanych naszą ofertą transportu ponadgabarytowego przygotowaliśmy galerię zdjęć prezentującą przewóz zbiorników i silosów w oparciu o międzynarodowe standardy.

Organizacja transportu ponadgabarytowego - transport zbiorników i silosów

Silosy i zbiorniki to budowle przeznaczone do magazynowania m.in. materiałów sypkich i innych produktów o niewielkiej gradacji. Ich przewóz stanowi prawdziwe wyzwanie, któremu mogą sprostać jedynie profesjonaliści. W skład opieki ZTE w zakresie transportu ponadnormatywnego wchodzą m.in.:

Transport ponadnormatywny wymaga wykorzystania zaawansowanej i nowoczesnej floty samochodowej, która pozwala na przewóz ładunków o nienormatywnych kształtach czy wymiarach. Każdego z klientów ZTE otaczamy wielospecjalistyczną i kompleksową opieką, gwarantując im zadowolenie z wykonanej usługi.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Zgodnie z tym, co widać w powyższej galerii zdjęć transportu zbiorników i silosów posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów transportowych wyposażonych w nowoczesne rozwiązania motoryzacyjne. W ten sposób jesteśmy w stanie przyjąć nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na przewóz ładunków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu transportu ponadgabarytowego, co pozwala nam na efektywniejsze przewidywanie i planowanie całego procesu logistycznego.

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje pomocy i chce zrealizować zlecenia transportu silosów, zbiorników, maszyn budowlanych czy nawet mostów!

już 33 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę