Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych

Transport maszyn budowlanych jest dynamicznie rozwijającą się branżą, bez której niemożliwy byłby przewóz sprzętu niezbędnego w szeroko pojętym budownictwie. Jego organizacja i przebieg zależą od współistnienia kilku aspektów - wieloletniego doświadczenia jako przewoźnik, specjalistycznej wiedzy i odpowiedniej oferty sprzętowej. Klientom i osobom zainteresowanym ofertą transportu wielkogabarytowego ZTE udostępniamy galerię zdjęć, na której widoczne są przewożone maszyny budowlane. Już teraz możesz zobaczyć, że sprzęt, z którego korzystamy jest funkcjonalny, komfortowy i wydajny, co przekłada się na atrakcyjność naszej oferty. Wiemy, jak wykonać usługi transportu specjalistycznego w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasz udział w transporcie gabarytowym

Posiadamy zaplecze transportowe przystosowane do specyfiki przewozu maszyn budowlanych o ponadnormatywnych kształtach, wadze, wysokości i wymiarach. Jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie i załadunek ciężkiego sprzętu zabezpieczonego w taki sposób, aby gwarantować mu bezpieczeństwo i stabilność w trakcie jazdy. Ułatwiamy przewóz ciężkich maszyn bez względu na ich masę rzeczywistą, wymiary, nacisk na oś i inne, istotne parametry techniczne. Transport ponadgabarytowy to nasza prawdziwa specjalność!

W skład zaplecza transportowego wchodzą m.in. HDS-y i wciągarki umożliwiające załadunek sprzętu ciężkiego. Posiadamy szereg urządzeń pomocniczych zwiększających efektywność pracy ZTE. Nasi pracownicy są odpowiedzialni za mocowanie sprzętu budowlanego na odpowiednio wyposażonych przyczepach dostosowanych do transportu maszyn budowlanych. Nie jesteś pewien, w jaki sposób przewieźć sprzęt ciężki? Skontaktuj się z pracownikami ZTE, a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Skontaktuj się z pracownikami ZTE

Transport gabarytowy jest możliwy dzięki połączeniu ponad 20-letniego doświadczenia z zaangażowaniem pracowników ZTE, dla których organizacja przewozu ładunków ponadnormatywnych to priorytet. Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie i pomoc na każdym z etapów przewozu sprzętu budowlanego. Znalezienie profesjonalnej firmy transportowej wcale nie musi być trudne - wybierając ZTE, zyskujesz pewność, że usługa na transport wielkogabarytowy zostanie wykonana na odpowiednim poziomie! Dysponujemy specjalistycznym zapleczem transportowym posiadającymi stosowne certyfikaty i poświadczenia najwyższej jakości.

już 33 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę