Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Transport ponadgabarytowy konstrukcji stalowych

Transport dużych konstrukcji stalowych wymaga uwzględnienia aspektów związanych z organizacją przewożenia, planowaniem i dostosowywaniem rodzaju transportu do panujących warunków. Ponadgabarytowe ładunki, w tym elementy nośne, często wymagają zmodyfikowania trasy lub skorzystania ze sprzętu pomocniczego. Poniżej znajdują się wybrane zdjęcia przedstawiające możliwości transportowe ZTE w zakresie przewożenia konstrukcji stalowych i wszelkich elementów nośnych. Nasza firma łączy w sobie specjalistów od transportu ponadnormatywnego, dla których nic nie stanowi wyzwania niemożliwego do spełnienia.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z klientami, którzy potrzebują specjalistycznej opieki przy organizacji transportu konstrukcji stalowych. Każdemu, kto rozpoczyna z nami współpracę oferujemy atrakcyjne warunki wraz z kompleksowym wsparciem przy doborze odpowiedniego środka transportu. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przewieźć konstrukcje stalowe bez szkody i zagrożenia bezpieczeństwa. Stosujemy się do obowiązujących norm jakości i najwyższych standardów, dzięki czemu transport w ZTE odbywa się sprawnie i bez komplikacji.

Wiemy, na czym polega specyfika i obsługa logistyczna transportu wielkogabarytowego, dlatego jeśli oczekujesz fachowego wsparcia - skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się całą resztą!

ZTE - referencje klientów

Przedstawiona wyżej galeria zdjęć z realizacji zleceń na transport ponadnormatywny to jedynie ułamek potwierdzenia jakości i profesjonalizmu naszej firmy znanej jako ZTE. Świadczą o tym również liczne pozytywne opinie od naszych klientów i pisemne referencje, które uzyskaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Obsługą transportową zajmujemy się od ponad 20 lat, stale utrzymując pozycję w branży na wysokim poziomie.

W przypadku realizacji zleceń na transport konstrukcji stalowych, a także innych budowli czy konstrukcji, korzystamy z zaawansowanego technologicznie zaplecza środków transportu. Wybrane z nich zaprezentowaliśmy na zdjęciach, dlatego przed skorzystaniem z oferty, zachęcamy do zapoznania się z treściami na naszej stronie internetowej. Jeżeli masz do przewiezienia elementy nośne na miejsce budowy, skontaktuj się z pracownikami naszej firmy, a ustalimy szczegóły transportu gabarytowego!

już 34 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę