Transport ponadgabarytowy – ZTE
Twoje potrzeby, nasza pasja

Transport ponadgabarytowy konstrukcji drewnianych

Przewóz konstrukcji drewnianych, tak jak każdego ładunku ponadnormatywnego, wymaga odpowiedniego sprzętu oraz zabezpieczenia transportowanego towaru. W ZTE możemy pochwalić się nie tylko profesjonalnym zapleczem transportowym, ale również mamy sporą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować transport ponadnormatywny spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Poniżej znajdują się zdjęcia z realizacji wykonanych przez ZTE. Przeglądając galerię, klient ma szansę zobaczyć, z jakiego sprzętu korzystamy na co dzień w naszej pracy.

Przewóz konstrukcji ponadnormatywnych

Wbrew pozorom organizacja transportu ponadnormatywnego nie należy do najłatwiejszych zadań. Aby przewieźć konstrukcje drewniane w jak najkrótszym czasie, dbając jednocześnie o standardy bezpieczeństwa, nie wystarczy mieć wyłącznie odpowiedniego sprzętu. Niezwykle ważne jest uzyskanie potrzebnych zezwoleń, ustalenie optymalnej trasy, czy zabezpieczenie ładunku. W ZTE zapewniamy klientom kompleksową opiekę, dlatego też mogą oni liczyć na naszą pomoc w każdym tym zakresie. Dzięki temu transport ponadgabarytowy jest dla nich prosty i bezproblemowy.

Firmom podejmującym z nami współpracę udostępniamy zaplecze transportowe, które jest doskonale przystosowane do przewozu konstrukcji drewnianych, niezależnie od ich wagi, wysokości oraz wymiarów. Bierzemy także odpowiedzialność za załadunek poszczególnych elementów konstrukcji oraz ich odpowiednie zabezpieczenie. Współpracując z ZTE, nie trzeba martwić się o formalności, czy sprawy techniczne - tymi kwestiami zajmą się nasi specjaliści.

Dlaczego jeszcze warto zacząć z nami współpracę? W ZTE dbamy o to, aby indywidualnie podchodzić do każdego zlecenia, a przy tym możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą. W swojej pracy staramy się otoczyć klientów właściwą opieką - od fachowych porad, przez pomoc w spełnienie odpowiednich formalności, aż po dostarczenie ładunku do miejsca docelowego. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów.

Gdzie działamy?

W ZTE wykonujemy transport wielkogabarytowy głównie na terenie Europy, ale na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować przewóz także na inne kontynenty. Najczęściej jednak organizujemy transport gabarytowy na terenie Unii Europejskiej, Skandynawii, krajów bałkańskich, Turcji oraz Ukrainy.

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią rozwiejemy wszelkie niejasności oraz wytłumaczymy zasady współpracy.

Zachęcamy także do przejrzenia reszty naszej oferty - organizujemy transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, czy silosów.

już 33 lat

Historia

Historia 20142015 r.

Spółka ZTE w chwili obecnej posiada 62 ciągniki i 67 naczep do przewozu nietypowych ładunków.


Historia 20092009 r.

Nawiązanie bliższej współpracy z wiodącym producentem specjalistycznych naczep firmą Faymonville.


Historia 20052005 r.

Pierwszy certyfikat BVQi Systemu Zarządzania wg normy ISO 9001:2000.


Historia 20001998-2005 r.

Okres zakupów nowego sprzętu i ugruntowanie pozycji na rynku usług transportu ponadgabarytowego.


Historia 19981998 r.

Zakup nieruchomości po byłej kopalni "Michał" w Siemianowicach Śląskich i poddanie jej rewitalizacji.


Historia 19961996 r.

Zakup spółki ZTE Katowice i przyłączenie jej do spółki Gola. Od tego momentu firma zmienia nazwę z Gola na ZTE Katowice Sp. z o.o.


Historia 19901990 r.

Początek działalności na rynku przewozów ponadgabarytowych pod spółką GOLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę